11 magyar érem az Alpok Adria Tour második versenyén

Találatok: 2999

11 magyar érem az Alpok Adria Tour második versenyén!

2017.05.27-28-án került megrendezésre az Alpe Adria Tour versenysorozat második futama a Horvátországi Zadar városában. Az eseményen az első futamhoz hasonlóan kiváló magyar eredmények születtek.

Runabout GP 1 kategóriában Kasza György aranyérmes lett, Cseke Zsolt 8. helyezést ért el.

Runabout GP2 kategóriában Kasza György ezüstérmes, Cseke Zsolt 6. helyezettként zárta a versenyhétvégét.

Runabout GP4 kategóriában 14 éves versenyzőnk Gerencsér Olivér aranyérmes, Kasza György bronzérmes, Vásári Ildikó 6. helyezett, Cseke Zsolt 7. helyezett lett.

Ski GP1 Veterans kategóriában magyar versenyzők küzdöttek meg egymással és vívtak meg ez első öt helyezett sorrendjéért. Jozef Bohuslav aranyérmes, Déri Attila ezüstérmes, Puskás Zoltán bronzérmes, Szép Attila 4. helyezett, Hovorka Viktor 5. helyezett lett.

Ski GP1 kategóriában magyar színekben induló osztrák versenyző Markus Erlach 4., Szabó Gábor 6., Déri Attila 8. helyen zárta a versenyt.

Ski GP2 kategóriában Szabó Gábor bronzérmet szerzett, Szép Attila 8. helyen végzett.

Ski GP3 kategóriában Markus Erlach aranyérmes, Hovorka Viktor ezüstérmes, Jozef Bohuslav 7. helyezett lett.

Ski Ladies GP1 kategóriában Christina Mahringer állhatott a dobogó legmagasabb fokára.

Gratulálunk mindenkinek az elért eredményéhez!